polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności

:. PROGRAMY ON-LINE! .:

Już wkrótce udostępnimy program:  "Warszawa w różnych STYLACH" dla szkół ponadpodstawowych, a także program "Warszawa 1939". Przygotowujemy się do realizacji "TRYPTYKU TEMATYCZNEGO - NIEPODLEGŁOŚĆ".

 
Fundacja ART.
 

1. Warszawa w różnych stylach - pobierz program!

Warszawa w różnych STYLACH - Reportaż malarski. Program z zakresu edukacji kulturalnej dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
 

2. "WARSZAWA 1939" - pobierz program!

Program z zakresu edukacji historycznej dla klas VII-VIII szkół podstawowych.
 
 
« powrót|drukuj

.:: 7834 odwiedzin na stronie ::.