polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności

:. PROGRAM DLA KOMBATANTÓW: AKCJA WIEŹ - ZAPRASZAMY! .:

AKCJA WIEŹ - program na rzecz kombatantów m. st. Warszawy to działania skierowane do: Żołnierzy Powstania Warszawskiego, byłych więźniów więzień i obozów koncentracyjnych, Żołnierzy AK, kombatantów innych formacji walczących w okresie II wojny światowej.
 

AKCJA WIEŹ - popołudniowe koncerty w Domu Wsparcia

Fundacja ART, w ramach AKCJI WIEŹ, raz w miesiącu, organizuje popołudniowe koncerty dla Powstańców Warszawskich w Domu Wsparcia przy ul. Nowolipie 22. 25.04.2019 r. dla Powstańców zagrał Miłosz Pluta - uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Józefa Elsnera w Warszawie.
 

KOMBATANCI - Spotkanie Wielkanocne

Szanowni Kombatanci, życzymy pełnych radości, pokoju Świąt Wielkanocy oraz zdrowia i wiele pomyślności. Zapraszamy na Spotkanie Wielkanocne - we wtorek 16 kwietnia 2019 r. o godzinie 12.30, Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich, Ul. Nowolipie 22, Warszawa.
 

Szkolenie w DOMU WSPARCIA KOMBATANTÓW.


W ramach AKCJI WIĘŹ 18 marca 2019 r. odbyło się szkolenie w DOMU WSPARCIA KOMBATANTÓW.
 
 
« powrót|drukuj

.:: 1822 odwiedzin na stronie ::.