polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » :. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .: » ZAJĘCIA DLA NAJMŁODSZYCH W ZAMKU KRÓLEWSKIM /3 - 6 LAT/
Cykl: "Szkatułka księżniczki, skarb królewicza."

U Bajarki - w sobotę 18 listopada 2017 r. o godz. 11.00 i 12.00

Pracownia Działań Muzealnych Zamku Królewskiego w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat, w sobotę 18 listopada  2017 r. o godz. 11.00 i 12.00 na spotkanie z cyklu

SZKATUŁKA KSIĘŻNICZKI, SKARB KRÓLEWICZA – SPOTKANIA DLA NAJMŁODSZYCH


zatytułowane „U Bajarki”

Zaproszenie (pobierz)
 
 
Tekst: dr Katarzyna Buczek,
zajęcia plastyczne: Agnieszka Wardak
działania aktorskie: Maria Reif 
 
UWAGA!
Zarówno dzieci jak i opiekunowie wykupują bilet rodzinny po 5 zł od osoby.
Bilety są sprzedawane od poniedziałku 13 listopada 2017 r. od godz. 10.00 do wyczerpania limitu. Liczba miejsc ograniczona! Spotykamy się w Pałacu Pod Blachą. Zapraszamy dzieci z maksymalnie z 1 opiekunem.
 
 
« powrót|drukuj

.:: 4567 odwiedzin na stronie ::.