polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności

:. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .:


UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych, skierowanych do dzieci i ich rodziców, realizowanych przede wszystkim w soboty i niedziele... ZAPRASZAMY!
 

ZAJĘCIA DLA NAJMŁODSZYCH W ZAMKU KRÓLEWSKIM /3 - 6 LAT/
Cykl: "Szkatułka księżniczki, skarb królewicza."

NOWE SPOTKANIA! Serdecznie zapraszamy! do Zamku Królewskiego w Warszawie na zajęcia: 26 października 2019 r. - "Jak Bona gasiła pożary"
23 listopada 2019 r. - "Co w Zamku piszczy"
7 grudnia 2019 r. - "Spóźniona królewna"
 

TE-ART - instrukcja zabawy - warsztaty rodzinne - 2019


Zapraszamy do Teatru Wielkiego w Warszawie (Plac Teatralny 1, wejście główne) Program dla dzieci w wieku 5-9 lat i rodziców! Warsztaty wrzesień - grudzień 2019 r.
 

"My CZYTAMY 2019 – czytelnia na kółkach” - MOKOTÓW


My CZYTAMY – czytelnia na kółkach” jest aktywną formą wspierania edukacji kulturalnej międzypokoleniowej, której głównym beneficjentem są: dzieci, młodzież osoby dorosłe. Działamy na Mokotowie!
UDZIAŁ W WARSZTATACH BEZPŁATNY!!! ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW W NIEDZIELE, OD GODZ. 15.00 DO 17.00.
 

PROGRAM. Pani NUTKA i PRZYJACIELE - 2019 - nowa edycja!

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 5 - 8 lat na spotkania i warsztaty. Wszystkie zajęcia rozpoczynają się o godz. 17.00. Wstęp wolny. Miejsce: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy ul. Gawędziarzy 8.
 

„PARK KULTURY" - sierpień - wrzesień 2019 - Ursus!!!

„PARK KULTURY" to program promujący edukację kulturalną adresowany do mieszkańców Dzielnicy Ursus. Celem programu jest budowanie zainteresowań kulturalnych a także wzmocnienie kontaktów rodzinnych, rówieśniczych, dobrosąsiedzkich ... Zapraszamy na: Koncert Beat boxu - 24 sierpnia - Plażówka ul. Dzieci Warszawy; TEATR LALKOWY - 31 sierpnia - Park Achera ul. Sławka; TEATR NA ULICY - 14 września - Hassanka przy Pływalni Albatros; Mała FILHARMONIA - 21 września - Park Czechowicki ul. Spisaka; Koncert muzyki ELEKTRONICZNEJ - 28 września - Park Hassów ul. Władysława Bełzy.
 
 
« powrót|drukuj

.:: 25780 odwiedzin na stronie ::.