polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » :. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .: » ZAJĘCIA DLA NAJMŁODSZYCH W ZAMKU KRÓLEWSKIM /3 - 6 LAT/
Cykl: "Szkatułka księżniczki, skarb królewicza."

„OPOWIEŚCI LATAJĄCEGO DYWANU” - 8.10.2016 r. o godz. 11.00 i 12.00

Pracownia Działań Muzealnych Zamku Królewskiego w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat w sobotę 8 października 2016 r. o godz. 11.00 i 12.00 na spotkanie z cyklu SZKATUŁKA KSIĘŻNICZKI, SKARB KRÓLEWICZA – SPOTKANIA DLA NAJMŁODSZYCH zatytułowane


 „OPOWIEŚCI LATAJĄCEGO DYWANU”
 
Tekst: dr Katarzyna Buczek, zajęcia plastyczne: Agnieszka Wardak
Spektakl: Maria Reif
 
UWAGA!
Spotykamy się w Sieni Głównej. Dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie na podstawie zaproszeń, które są do odebrania od dnia 3 października 2016 r. (poniedziałek) od godz. 10.00 w Punkcie Informacji Zamkowej.

Dorośli wykupują bilet wstępu na warsztaty muzealne dla uczestników indywidualnych (10 zł).
Zapraszamy dzieci maksymalnie z 1 opiekunem.

Liczba miejsc ograniczona!
 
Pobierz afisz.
 
 
 
 
« powrót|drukuj

.:: 1477 odwiedzin na stronie ::.