polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » :. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .: » ZAJĘCIA DLA NAJMŁODSZYCH W ZAMKU KRÓLEWSKIM /3 - 6 LAT/
Cykl: "Szkatułka księżniczki, skarb królewicza."

Władziu nie grzmij, czyli burza w beczce - 14 maja 2016 r. - NOC MUZEÓW

Pracownia Działań Muzealnych Zamku Królewskiego w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat, w sobotę 14 maja 2016 r. o godz. 18.00 i 19.00

na spotkanie  w Noc Muzeów z cyklu:
 
SZKATUŁKA KSIĘŻNICZKI, SKARB KRÓLEWICZA 
– SPOTKANIA DLA NAJMŁODSZYCH
zatytułowane: „Władziu nie grzmij, czyli burza w beczce”

 
Tekst: dr Katarzyna Buczek
Zajęcia plastyczne: Agnieszka Wardak
Spektakl: Maria Reif

 
UWAGA! Spotykamy się w Sieni Głównej Zamku Królewskiego.
Dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie na podstawie zaproszeń, które są do odebrania od dnia 9 maja 2016 r. (poniedziałek) od godz. 10.00 w Punkcie Informacji Zamkowej.
Zapraszamy dzieci maksymalnie z 1 opiekunem. Liczba miejsc ograniczona.
 
 
 
« powrót|drukuj

.:: 4531 odwiedzin na stronie ::.