polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » :. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .: » ZAJĘCIA DLA NAJMŁODSZYCH W ZAMKU KRÓLEWSKIM /3 - 6 LAT/
Cykl: "Szkatułka księżniczki, skarb królewicza."

„Tik –Tak zegara brak” - 11 kwietnia 2015 r.

Pracownia Działań Muzealnych Zamku Królewskiego w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 3 - 6 lat, w sobotę - 11 kwietnia 2015 r. o godz. 11.00 lub 12.00 na spotkanie z cyklu
 

"SZKATUŁKA KSIĘŻNICZKI, SKARB KRÓLEWICZA
- SPOTKANIA DLA NAJMŁODSZYCH"
zatytułowane: „Tik - Tak zegara brak”
 
 
tekst: Katarzyna Buczek
zajęcia plastyczne: Agnieszka Wardak
prezentacja tekstu: Maria Reif
 
Pobierz ulotkę!
 
UWAGA!
 
Spotykamy się w Sieni Głównej Zamku Królewskiego w Warszawie.
Zapraszamy dzieci maksymalnie z jednym opiekunem. 
 
Dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie na podstawie zaproszeń, które są do odebrania  w Punkcie Informacji Zamku Królewskiego od 7 kwietnia 2015 r. (ilość zaproszeń ograniczona), dorośli na podstawie biletu na zajęcia PDM (14 zł.).
 
 
 
 
« powrót|drukuj

.:: 4539 odwiedzin na stronie ::.