polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » :. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .: » ZAJĘCIA DLA NAJMŁODSZYCH W ZAMKU KRÓLEWSKIM /3 - 6 LAT/
Cykl: "Szkatułka księżniczki, skarb królewicza."

POGOŃ ZA KIOPKIEM - 15 listopada 2014 r.

 15 listopada o godz. 12.00 i 13.00 zapraszamy miłośników bajek zamkowych na kolejne spotkanie 

 
POGOŃ ZA KIOPKIEM
 
czeka nas wędrówka po śladach niesłychanych rozbojów małego utracjusza oraz zabawa plastyczna wszystko w najpiękniejszych wnetrzach Zamku Królewskiego w Warszawie - Muzeum. Rezydencji Królów i Rzeczypospolitej.
 
Zaproszenia do odbioru od 10.11.2014 r. w Informacji Zamku. Zapraszamy.
 
 
 
« powrót|drukuj

.:: 4554 odwiedzin na stronie ::.