polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności

 

KRÓLEWSKIE SPACERY - WŚRÓD OGRODÓW I PAŁACÓW ŁAZIENEK KRÓLA – XVI EDYCJA | Lato w Mieście 2024

Zapraszamy grupy zorganizowane z placówek oświatowych akcji „Lato w Mieście 2024” do Muzeum Łazienki Królewskie. Miejsce zbiórki: Pałac na Wyspie. Projekt współfinansowany przez Biuro Edukacji m. st. Warszawy Partnerem programu jest Muzeum Łazienki Królewskie ...
 

ŚRÓDMIEJSKIE WYCIECZKI HISTORYCZNE - SPACERY NORDIC WALKING SZLAKIEM SŁAWNYCH WARSZAWIANEK


Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy serdecznie zaprasza Seniorów na aktywne spotkania z historią Dzielnicy Śródmieście. Zajęcia rozpoczynają się zawsze o godz. 12.30. Zalecamy strój sportowy! UDZIAŁ BEZPŁATNY! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Projekt finansuje dzielnica Śródmieście
 

12.05.2024 - Widowisko "WIWAT 3 MAJA" w Miachałowicach


Wójt Gminy Michałowice i Fundacja ART serdecznie zapraszają na widowisko zatytułowane "WIWAT 3 MAJA". Zapraszamy 12 maja 2024 r. (niedziela) o godz. 12.00 - Plac przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki w Michałowicach. Wstęp wolny.

W programie m.in.: - widowisko muzyczno - historyczne, zabawa plastyczna dla najmłodszych, konkurs dla starszych dzieci, konkursy z nagrodami dla rodziny.
 

TAI CHI w Parku Dreszera - zajęcia adresowane do mieszkańców Dzielnicy Mokotów

NOWOŚC! Zapraszamy na warsztaty "TAI CHI w Parku Dreszera", to zajęcia adresowane do mieszkańców Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, którzy szukają ruchu na świeżym powietrzu, w formie spokojnej rekreacji prozdrowotnej dla poprawy własnej sprawności fizycznej. Metoda ta ma miliony zwolenników, gdyż jest formą ćwiczeń harmonijnych i ustabilizowanych energetycznie. Jeżeli szukamy wypoczynku i rekreacji fizycznej a także aktywności, która daje spokój i odpoczynek, który wycisza ciało i umysł - to TAI CHI jest właśnie taką sztuką.
 

Ursynowskie spacery historyczne 2024 - dla seniorów

Na Ursynowie ruszają historyczne spacery wraz z przewodnikiem dla seniorów. Każde spotkanie będzie skupiać się na innej postaci, a mieszkańcy spacerować będą po różnych miejscach Ursynowa techniką nordic walking. Pierwszy spacer odbędzie 18 kwietnia o 12:30.
 

:. PROGRAM DLA KOMBATANTÓW: AKCJA WIEŹ - ZAPRASZAMY! .:

AKCJA WIEŹ - program na rzecz kombatantów m. st. Warszawy to działania skierowane do: Żołnierzy Powstania Warszawskiego, byłych więźniów więzień i obozów koncentracyjnych, Żołnierzy AK, kombatantów innych formacji walczących w okresie II wojny światowej.

Zapraszamy na lekcje historii dla młodzieży do Muzeum Więzienia Pawiak w ramach AKCJI WIĘŹ, realizujemy także spotkania wewnętrzne Kombatantów.
 

:. DLA SZKÓŁ / DLA UCZNIÓW / DLA MŁODZIEŻY - OFERTA PROGRAMÓW! .:


UWAGA! NOWE PROGRAMY! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych dla szkół w sezonie 2023/2024... ZAPRASZAMY!
 

:. DLA SENIORÓW - OFERTA PROGRAMÓW!.:


NOWOŚCI! UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych, skierowanych do seniorów... ZAPRASZAMY!
 

:. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .:


UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych, skierowanych do dzieci i ich rodziców, realizowanych przede wszystkim w soboty i niedziele... ZAPRASZAMY!
 

:. PROGRAMY ON-LINE! .:


Warsztat on-line: „Fakultet SZTUKA – rozprawka” program dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Polecamy!
 

Z okazji Świąt BOŻEGO NARODZENIA

Drodzy Kombatanci!
z okazji Świąt BOŻEGO NARODZENIA życzymy zdrowia, sił na co dzień, rodzinnego ciepła a także wielu chwil radości w nadchodzącym 2024 r. Członkowie Fundacji ART oraz wolontariusze.
 

ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Obejrzyj raz jeszcze materiały opublikowane dotychczas w dziale "Aktualności" naszej witryny. Wśród nich odnajdziesz informacje o naszych ostatnich działaniach...
 
 
« powrót|drukuj

.:: 243523 odwiedzin na stronie ::.