polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności

 

Program "TROPAMI HISTORII I SZTUKI" XII edycja - 2023

Serdecznie zapraszamy na program "TROPAMI HISTORII I SZTUKI" XII edycja - programu adresowanego do Seniorów Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. Projekt realizować będziemy w dwóch częściach kwiecień – czerwiec oraz wrzesień- grudzień. Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona do 25 os. Niezbędna jest rezerwacja u koordynatora programu.
 

Podziękowanie!

Otrzymaliśmy niezwykle miły list, podziękowanie za współpracę w 2022 roku, od Pani Małgorzaty Pacheckiej Wójta Gminy Michałowice. My także dziękujemy Gminie Michałowice za możliwość pracy na rzecz jej mieszkańców.
 

"ROLA I FUNKCJE SENATU" - bezpłatne warsztaty dla młodzieży szkół ponadpodstawowych w siedzibie Senatu RP.

Zapraszamy do rezerwacji terminów! Warsztaty „ROLA I FUNKCJE SENATU” są adresowane do młodzieży z warszawskich szkół ponadpodstawowych. Zajęcia będą odbywały się w siedzibie Senatu przy ul. Wiejskiej 6. W związku z setną rocznicą pierwszego ...
 

Walc dla Ukrainy | Patrycja Betley - Zobacz!


Patrycja Betley: To dla mnie i dla wielu osób bardzo trudny czas. Wiem, że jedynym sposobem na wyrażenie tego co czuję jest muzyka…. „Waltz for Ukraine” dedykuję właśnie Ukrainie! Jestem z Wami całą sobą.
 

:. DLA SENIORÓW - OFERTA PROGRAMÓW!.:


NOWOŚCI! UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych, skierowanych do seniorów... ZAPRASZAMY!
 

:. DLA SZKÓŁ / DLA UCZNIÓW / DLA MŁODZIEŻY - OFERTA PROGRAMÓW! .:


UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych dla szkół w sezonie 2021/2022... ZAPRASZAMY!
 

:. PROGRAMY ON-LINE! .:


Nowość 2021! Warsztat on-line: „Fakultet SZTUKA – rozprawka” program dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Polecamy!
 

:. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .:


UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych, skierowanych do dzieci i ich rodziców, realizowanych przede wszystkim w soboty i niedziele... ZAPRASZAMY!
 

:. PROGRAM DLA KOMBATANTÓW: AKCJA WIEŹ - ZAPRASZAMY! .:

AKCJA WIEŹ - program na rzecz kombatantów m. st. Warszawy to działania skierowane do: Żołnierzy Powstania Warszawskiego, byłych więźniów więzień i obozów koncentracyjnych, Żołnierzy AK, kombatantów innych formacji walczących w okresie II wojny światowej.
 

:. CYKL: SPOTKANIA NIE TYLKO LITERACKIE 2019 - ZAPRASZAMY! .:


Czytelnia i Wypożyczalnia Naukowa nr VI Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy (ul. ks. J. Chrościckiego 2) zaprasza na spotkania z cyklu "Spotkania nie tylko literackie 2019".
 

:. KONCERTY!.:

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą koncertów organizowanych przez Fundację ART. ZAPRASZAMY!
 

ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Obejrzyj raz jeszcze materiały opublikowane dotychczas w dziale "Aktualności" naszej witryny. Wśród nich odnajdziesz informacje o naszych ostatnich działaniach...
 
 

.:: 170308 odwiedzin na stronie ::.