polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności

 

:. PROGRAM DLA KOMBATANTÓW: AKCJA WIEŹ - ZAPRASZAMY! .:

AKCJA WIEŹ - program na rzecz kombatantów m. st. Warszawy to działania skierowane do: Żołnierzy Powstania Warszawskiego, byłych więźniów więzień i obozów koncentracyjnych, Żołnierzy AK, kombatantów innych formacji walczących w okresie II wojny światowej.
 

MY CZYTAMY - Pruszków - 9 września 2023

Dziękujemy za zaproszenia na Narodowe Czytanie "Nad Niemnem" E. Orzeszkowej w Pruszkowie wystąpili wraz z nami Pan Starosta Krzysztof Rymuza, Wicestarosta Grzegorz Kamiński, Przewodniczący Rady Powiatu Pruszkowskiego Pan Rafał Sieradzki, oraz Radna Powiatu Pruszkowskiego Magdalena Beyer.
 

Warsztaty "TAI CHI nad Wisłą"

Warsztaty "TAI CHI nad Wisłą" to zajęcia adresowane do wszystkich, którzy chcą znaleźć formę rekreacji, która zostanie z nimi na zawsze. O relaks i wyciszenie w naszym pięknym i szybkim mieście jest trudno. A bardzo tego potrzebujemy, dlatego znakomici instruktorzy TAI CHI , od podstaw będą uczyli ruchów tej sztuki nad Wisłą, aby jak najwięcej osób mogło korzystać z odpoczynku i ruchu, który uzdrawia cały organizm. Mimo, że TAI CHI wywodzi się z walki, to dzisiejszy zeuropeizowany styl, który zaproponujemy mieszańcom stolicy...
 

:. DLA SZKÓŁ / DLA UCZNIÓW / DLA MŁODZIEŻY - OFERTA PROGRAMÓW! .:


UWAGA! NOWE PROGRAMY! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych dla szkół w sezonie 2023/2024... ZAPRASZAMY!
 

:. DLA SENIORÓW - OFERTA PROGRAMÓW!.:


NOWOŚCI! UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych, skierowanych do seniorów... ZAPRASZAMY!
 

:. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .:


UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych, skierowanych do dzieci i ich rodziców, realizowanych przede wszystkim w soboty i niedziele... ZAPRASZAMY!
 

:. PROGRAMY ON-LINE! .:


Nowość 2021! Warsztat on-line: „Fakultet SZTUKA – rozprawka” program dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Polecamy!
 

ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Obejrzyj raz jeszcze materiały opublikowane dotychczas w dziale "Aktualności" naszej witryny. Wśród nich odnajdziesz informacje o naszych ostatnich działaniach...
 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.