polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » :. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .:

MY CZYTAMY - Pruszków - 9 września 2023

 
Dziękujemy za zaproszenia na Narodowe Czytanie "Nad Niemnem" E. Orzeszkowej w Pruszkowie wystąpili wraz z nami Pan Starosta Krzysztof Rymuza, Wicestarosta Grzegorz Kamiński, Przewodniczący Rady Powiatu Pruszkowskiego Pan Rafał Sieradzki, oraz Radna Powiatu Pruszkowskiego Magdalena Beyer.

Piknik Rodzinny Powiatu Pruszkowskiego odbył się 9 września 2023.

Czytaliśmy także dla dzieci a także bawiliśmy się grając spektakl. Dziękujemy Fundacji Jaspis za wspaniałe przygotowanie naszego stanowiska dla dzieci.
 
 
 
« powrót|drukuj

.:: 242917 odwiedzin na stronie ::.