polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Warsztaty "TAI CHI nad Wisłą"

Warsztaty "TAI CHI nad Wisłą" to zajęcia adresowane do wszystkich, którzy chcą znaleźć formę rekreacji, która zostanie z nimi na zawsze. O relaks i wyciszenie w naszym pięknym i szybkim mieście jest trudno. A bardzo tego potrzebujemy, dlatego znakomici instruktorzy TAI CHI , od
podstaw będą uczyli ruchów tej sztuki nad Wisłą, aby jak najwięcej osób mogło korzystać z odpoczynku i ruchu, który uzdrawia cały organizm. Mimo, że TAI CHI wywodzi się z walki, to dzisiejszy zeuropeizowany styl, który zaproponujemy mieszańcom stolicy, będzie formą poznania
techniki aby przy pomocy ruchu, podnosić sprawność fizyczną i odporność organizmu, a także wspomagać i stabilizować równowagę umysłu.

 

Zbiórki Arkady Kubickiego Zamku Królewskiego godz. 10:00 w następujące soboty:


- 24 czerwca,
- 1, 8, 15, 22, 29 lipca
- 5, 12, 19, 26 sierpnia
- 2, 9, 16, 23, 30 września
- 7, 14, 21, 28 października
- 4 listopada

 

Na każdym etapie programu można dołączyć do grupy.
Kontakt: tel. 607 139 310

 

Pobierz plakat

 

Program realizujemy w ramach projektu "AKTYWNIE NAD WISŁĄ" Biura Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy.

 

 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 186200 odwiedzin na stronie ::.