polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » :. DLA SZKÓŁ / DLA UCZNIÓW / DLA MŁODZIEŻY - OFERTA PROGRAMÓW! .:

"PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA - wiem, znam, potrafię" - od roku szkolnego 2023/2024 w Gminie Michałowice

 "PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA - wiem, znam, potrafię" - od roku szkolnego 2023/2024 w Gminie Michałowice

 
Dziękujemy za zaproszenie do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w MIchałowicach na Festyn Ekologiczny z okazji Dnia Dziecka. Od roku szkolnego 2023/2024 rozpoczynamy w Gminie Michałowice warsztaty "PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA - wiem, znam, potrafię" są adresowane do:
 
- uczniów szkół podstawowych klas IV - VIII,
- uczniów szkoły ponadpodstawowej,
- nauczycieli,
- rodziców.
 
celem warsztatów jest:
 
1. zdobycie wiedzy i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
2. kształtowanie postaw pozwalających na właściwe i szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa swojego i innych.
 
Teraz przed wakacjami szczególnie ważne jest aby przypomnieć dzieciom i rodzicom o bezpieczeństwie dlatego tym cenniejsze było nasze spotkanie. 
 
 
« powrót|drukuj

.:: 186118 odwiedzin na stronie ::.