polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » :. PROGRAM DLA KOMBATANTÓW: AKCJA WIEŹ - ZAPRASZAMY! .:

Spotkanie Wielkanocne Kombatantów w ramach programu "AKCJA WIĘŹ" - 18 kwietnia 2023

 Spotkanie Kombatantów w ramach programu "AKCJA WIĘŹ" odbyło się 18 kwietnia o godz. 12.00 w Muzeum Więzienia Pawiak. Zaprosiliśmy Chór "Uśmiech", który wesołym repertuarem umilił czas. Program "AKCJA WIĘŹ"  jest realizowany przy współfinansowaniu m. st. Warszawy naszym partnerem jest Muzeum Niepodległości w Warszawie filia Muzeum Więzienia Pawiak.

 
 
« powrót|drukuj

.:: 186061 odwiedzin na stronie ::.