polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Wesołych Świąt!

Składamy serdecznie życzenia zdrowia i sił wszystkim Kombatantom, niech ten świąteczny czas będzie dla Państwa pełen radości i rodzinnego ciepła.

Współpracownicy i wolontariusze Fundacji ART

...///...

15 grudnia 2022 roku, w Muzeum Więzienia Pawiak, w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, Fundacja ART i Zespół Muzeum Więzienia Pawiak zorganizowzostali spotkanie opłatkowe dla Kombatantów i członków ich rodzin. Podzieliliśmy się opłatkiem i miło spędziliśmy czas w atmosferze rozmów i wspomnień.

Dziękujemy za spotkanie!

 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.