polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Subskrypcja...

SUBSKRYPCJA:
- jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działaniach Fundacji ART, kliknij na adres e-mail: subskrypcja i wyślij list o treści: "Proszę o dodanie mnie do listy subskrybentów. Podpis... " *
 

ODWOŁANIE SUBSKRYPCJI: 
- jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji o nowościach na stronie i Fundacji ART, kliknij na adres e-mail: 
odwołanie subskrypcji i wyślij list o treści: "Proszę o wykreślenie mnie z listy subskrybentów. Podpis..."

-----------------

* - Wysłanie e-mail oznacza zgodę na otrzymywanie informacjii o nowościach na stronie i działaniach Fundacji ART. Adresy e-mail naszych subskrybentów nie będą przekazywane osobom trzecim.

 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 186541 odwiedzin na stronie ::.