polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » :. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .:

Pani Nutka i Przyjacie - "4 Muszkieterów ale tylko jeden tenor"

 
Zapraszamy dzieci wieku 5–9 lat na muzyczne spotkanie pt. „4 Muszkieterów ale tylko jeden tenor”, które odbędzie się w ramach cyklu Pani Nutka i Przyjaciele, 21 października o godzinie 17.00 w Bibliotece przy ul Gawędziarzy 8. Na wydarzenie obowiązują zapisy.
 
Wystąpią członkowie chóru Cantores Minores, którzy zaprezentują kompozycje wielogłosowe, a cappella oraz z akompaniamentem.
 
Działamy w nowej rzeczywistości, która wymaga zachowania szczególnych zasad bezpieczeństwa.
Uczestnicy wydarzenia mają obowiązek zasłaniania ust i nosa, a także dezynfekcji rąk. Niezbędne jest też dostarczenie wypełnionego oświadczenia dostępnego poniżej.
 
 
Prosimy o zapoznanie się z procedurą organizacji i uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i edukacyjnych.
Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży nr 51
tel. 22 255 39 96
 
Współorganizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
 
 
Procedura zasad organizacji i zachowania bezpieczeństwa podczas wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych w Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy w czasie stanu epidemii wywołanej wirusem SARS CoV-2 - na stronie: http://www.bprembertow.waw.pl
 
 
« powrót|drukuj

.:: 186532 odwiedzin na stronie ::.