polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » :. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .:

Spotkanie z cyklu PANI NUTKA I PRZYJACIELE pt.: Folkowo, jazzowo a może klasycznie, czyli co potrafią skrzypce - 23.09.2020

Zapraszamy dzieci wieku 5–9 lat na muzyczne spotkanie pt. „Folkowo, jazzowo a może klasycznie, czyli co potrafią skrzypce”, które odbędzie się w ramach cyklu Pani Nutka i Przyjaciele, 23 września o godzinie 17.00 w Bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8.

 
Wystąpi Marta Zalewska - multinstrumentalistka, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i liderka zespołu, w którym śpiewa i gra na gitarze. Laureatka konkursów skrzypcowych i wokalnych. Członkini zespołów muzyki dawnej Ars Nova i Canor Anticus. Współpracowała z artystami takimi jak Kayah, Grzech Piotrowski, Krystyna Prońko, Waldemar Malicki, Teatrami: Roma, Syrena, Rampa i Żydowskim oraz z orkiestrą Filharmonii Narodowej, Sinfonia Viva, Sinfonia Iueventus, Orkiestrą Polskiego Radia w Warszawie, Polską Operą Królewską.
 
Działamy w nowej rzeczywistości, która wymaga zachowania szczególnych zasad bezpieczeństwa.
Uczestnicy wydarzenia mają obowiązek zasłaniania ust i nosa, a także dezynfekcji rąk. 

Niezbędne jest też dostarczenie wypełnionego oświadczenia dostępnego na stronie [link].

Prosimy o zapoznanie się z procedurą organizacji i uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i edukacyjnych.

Na wydarzenie obowiązują zapisy.

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży nr 51

tel. 22 255 39 96

Współorganizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
 
 
 
 
« powrót|drukuj

.:: 212855 odwiedzin na stronie ::.