polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności

:. PROGRAMY ON-LINE! .:


Nowość 2021! Warsztat on-line: „Fakultet SZTUKA – rozprawka” program dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Polecamy!
 

„PAMIĘĆ OTWARTA NA JUTRO” - film adresowany do młodzieży ostatnich klas szkoły podstawowej

Film „PAMIĘĆ OTWARTA NA JUTRO” jest adresowany do młodzieży ostatnich klas szkoły podstawowej. W programie z historii w klasach: VII i VIII są lektury i tematy związane z II wojną światową. Nasz film...
 

NOWOŚĆ 2021! „Fakultet SZTUKA – rozprawka” program dla młodzieży szkół ponadpodstawowych

W wyniku pandemii w 2020 roku pojawiło się ważkie pytanie - PO CO NAM KULTURA i SZTUKA? A jeżeli już - to jaka sztuka jest nam potrzebna? Dlaczego mamy finansować sztukę, skoro nie jest pierwszą a nawet trzecią potrzebą człowieka? Jakie czynniki sprawiają, że człowiek jej potrzebuje lub nie? ... Warsztaty chcemy przeprowadzić w formie on-line . Przedstawimy do wyboru trzy tezy.
 

1. Warszawa w różnych stylach - pobierz program!

Warszawa w różnych STYLACH - Reportaż malarski. Program z zakresu edukacji kulturalnej dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
 

2. "WARSZAWA 1939" - pobierz program!

Program z zakresu edukacji historycznej dla klas VII-VIII szkół podstawowych.
 
 
« powrót|drukuj

.:: 227 odwiedzin na stronie ::.