polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Zapraszamy na koncert pt. "RADUJE SIĘ SERCE, RADUJE SIĘ DUSZA”

 Muzeum Więzienia Pawiak oddział Muzeum Niepodległości w Warszawie oraz Fundacja ART w ramach programu AKCJA WIĘŹ serdecznie zapraszają na koncert pt. "RADUJE SIĘ SERCE, RADUJE SIĘ DUSZA”

dla uczczenia 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
 
10 listopada 2019 r. (niedziela), godz. 16.00 
w Muzeum Więzienia Pawiak przy ul. Dzielnej 24/26 w Warszawie.
 
 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.