polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

:. KONCERTY!.:

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą koncertów organizowanych przez Fundację ART. ZAPRASZAMY!
 

Koncert Adama Tkaczyka "Konstanty Ildefons Gałczyński i jego księżyc"

27 lutego 2020 r. o godz. 18:00, Czytelnia i Wypożyczalnia Naukowa nr VI (ul. Ks. J. Chrościckiego 2) zaprasza na koncert Adama Tkaczyka "Konstanty Ildefons Gałczyński i jego księżyc" zrealizowany w ramach cyklu, "Piosenka z tekstem literackim".
Adam Tkaczyk, piosenkarz, lektor i menadżer kultury. Absolwent wydziału piosenki PSP im. F. Chopina w Warszawie oraz wydziału pedagogiki kulturoznawczej Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie. Jako muzyk jest założycielem, wokalistą, gitarzystą i kierownikiem artystycznym zespołu Wyspy Dobrej Nadziei.
 
 
« powrót|drukuj

.:: 212705 odwiedzin na stronie ::.