polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

„PANI I NUTKA I PRZYJACIELE” 2019 - ZAPRASZAMY 14 MARCA o 17.00

- Czym jest perkusja, jakie mamy instrumenty perkusyjne – większe: wibrafon, werbel, kotły i te mniejsze jak np.  marimba. Jaką rolę pełnią w orkiestrach. Czy są czy "przeszkadzajki perkusyjne" - co możemy nimi zobrazować w muzyce. Czy  wibrafon może grać sam?

 
Naszym gościem będzie MICHAŁ BATOR.
 
Zapraszamy 14 marca 2019 r. o godz. 17.00.

Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 5 - 8 lat na spotkania i warsztaty. Wszystkie zajęcia rozpoczynają się o godz. 17.00. Wstęp wolny. Miejsce: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy ul. Gawędziarzy 8.
 
 
Michał Bator - muzyk, perkusista, student Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Grający muzykę klasyczną, rozrywkową, sambę i wiele innych gatunków muzycznych. Perkusista dwóch warszawskich Big Bandów. Od 15. roku życia związany z sambą, aktualnie jest współprowadzącym warszawską grupę batucadową Bloco Central.
 

 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.