polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI... » :. CYKL: SPOTKANIA NIE TYLKO LITERACKIE 2019 - ZAPRASZAMY! .:

Spotkania nie tylko literackie - 5 lutego 2019!

Czytelnia i wypożyczalnia Naukowa nr VI (ul. ks. J. Chrościckiego 2) Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy zapraszają na spotkanie z cyklu Spotkania nie tylko literackie 2019
 
Moniuszko po domowemu
200. rocznica urodzin
 
Spotkanie poprowadzi Martyna Rupar.
 
Zapraszamy do biblioteki przy ul. Ks. J. Chrościckiego 2, we wtorek 5 lutego o godz. 17:30
 
Wstęp wolny.
 
Pobierz zaproszenie!
 
 
Martyna Rupar - dyrygent, wokalistka, teoretyk muzyki. Ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Dyrygentura Chóralna oraz Wydział Wokalny Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie. Laureatka ogólnopolskich konkursów i festiwali muzycznych. Współpracowała w charakterze korepetytora z wieloma chórami i zespołami instrumentalnymi. W 2015 roku pełniła funkcję asystenta dyrygenta chóru Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, a w 2018 była kierownikiem muzycznym Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Od 2016 roku prowadzi okazjonalne zajęcia i prelekcje na tematy związane z historią muzyki, propagując jej „nieodkryte” walory.

 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 376157 odwiedzin na stronie ::.