polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

A MY CZYTAMY! CZYTELNIA NA KÓŁKACH
- ŚLADAMI WISŁY 2017 - ROK RZEKI WISŁY!

Zarząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy zaprasza na


A MY CZYTAMY! CZYTELNIA NA KÓŁKACH - ŚLADAMI WISŁY 2017 - ROK RZEKI WISŁY


Kiedy: 13 maja, 3 czerwca, 10 czerwca, 1 lipca, 8 lipca, 22 lipca, 5 sierpnia i 19 sierpnia 2017. Gdzie: Bemowo - Park Górczewska godz. 11.00 - 13:00 - PLAC ZABAW DLA DZIECI.

BĘDZIEMY CZYTAĆ KSIĄŻKI, BAWIĆ SIĘ CZYTAJĄC, RYSOWAĆ CZYTAJĄC I ANIMOWAĆ DO CZYTANIA. Zapraszamy wszystkich miłośników ciekawych powieści, zabawnych rymowanek i pasjonujących przygód!


Posłuchaj audycji radiowej
(materiał emitowany w Radiu Plus - na 96,5 fm, w Warszawskim Magazynie Reporterów 12 czerwca 2017 r.)
 
 

Projekt finansuje m.st. Warszawa  

 
 
« powrót|drukuj

.:: 186050 odwiedzin na stronie ::.