polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

AKCJA WIĘŹ - INFORMACJE i ZAPROSZENIA

- Zapraszamy WOLONTARIUSZY DO WSPÓŁPRACY W POMOCY KOMBATANTOM. 
Zgłaszajcie się: fundacjaart.reif@gmail.com
 
- Najbliższe spotkanie międzypokoleniowe z Kombatantem Leszkiem Zabłockim już 6 lutego 2017 r. o godz. 12.00 w Muzeum Więzienia Pawiak.
 
- W ramach Akcji Więź zapraszam już dzisiaj Kombatantów wraz z rodzinami na koncert pasyjny 11 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00 w Muzeum Niepodległości.
 
Więcej o programie: tutaj
 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.