polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » :. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .: » ZAJĘCIA DLA NAJMŁODSZYCH W ZAMKU KRÓLEWSKIM /3 - 6 LAT/
Cykl: "Szkatułka księżniczki, skarb królewicza."

Małpka Mistrza Canaletta - 16.01.2016 r.

W sobotę, 16 stycznia 2016 r. o godz. 11.00 lub 12.00 (dwie grupy) zapraszamy na spotkanie z cyklu Szkatułka księżniczki, skarb królewicza pt.

Małpka Mistrza Canaletta

Prowadzenie: dr Katarzyna Buczek, Maria Reif i Agnieszka Wardak
 
 

Dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie na podstawie zaproszeń, które można będzie odbierać od dnia 11 stycznia 2015 r. (poniedziałek) od godz. 10.00 w Punkcie Informacji Zamku Królewskiego. Dorosłych obowiązuje bilet wstępu na warsztaty muzealne dla uczestników indywidualnych (10 zł).

 

 

UWAGA! Zapraszamy dzieci maksymalnie z jednym opiekunem. Liczba miejsc ograniczona.
 
Pracownia Działań Muzealnych
tel./fax 22 35 55 291
e-mail: pdm@zamek-krolewski.pl
 
 
« powrót|drukuj

.:: 186098 odwiedzin na stronie ::.