polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Wspaniała WYSTAWA - polecamy! Brawo gimnazjaliści!

Wspaniała WYSTAWA - Ursynowski Salon Sztuki - polecamy!

Brawo gimnazjaliści z 93 Gimnazjum z oddziałami dwujęzycznymi w Warszawie.
 

www.gimnazjum93.edu.pl

"Od 9 do 30 marca w hallu ursynowskiego ratusza można oglądać wystawę fotoreportaży. Powstały one podczas zajęć artystycznych na przełomie listopada i grudnia. Tematyką jest szeroko pojęta kultura na Ursynowie: taniec, sport, patroni ulic, turniej gier planszowych, imprezy w domach kultury i zieleń miejska. Autorzy najlepszych prac zostali nagrodzeni albumami do fotografii podczas  podsumowania I semestru."

 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.