polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

"Dary świętego Mikołaja" w Zamku Królewskim - 6 grudnia 2014 r.

Pracownia Działań Muzealnych Zamku Królewskiego w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 3 – 6 lat, w sobotę - 6 grudnia 2014 r. o godz. 10.00, 11.00 ,12.00na Spotkanie z cyklu SZKATUŁKA KSIĘŻNICZKI, SKARB KRÓLEWICZA – SPOTKANIA DLA NAJMŁODSZYCH zatytułowane „Dary świętego Mikołaja”
 
 
Prowadzenie: dr Katarzyna Buczek, Agnieszka Wardak
Prezentacja tekstu: Maria Reif
 
UWAGA!
 
Spotykamy się w Pałacu Pod Blachą!
 
Zapraszamy dzieci maksymalnie z jednym opiekunem. 
Dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie na podstawie zaproszeń, które są do odebrania w Punkcie Informacji Zamku Królewskiego od 1 grudnia 2014 r. (ilość zaproszeń ograniczona), 
dorośli na podstawie biletu na zajęcia PDM (14 zł.).
 
 
 
« powrót|drukuj

.:: 187577 odwiedzin na stronie ::.