polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

!!! WOLSKIE ROGATKI - II edycja - 2014

II edycja plenerowych impresji o historii Woli - gawędy, koncerty, potańcówki, przedstawienia.
 
Pierwsze spotkanie - 18 maja 2014 r. o godz. 16.00 happening historyczno-plastyczny w parku im. E. Szymańskiego przy ul. Elekcyjnej.
 
 
HARMONOGRAM:
 
- 18 maja 2014 r. o godz. 16.00 - "250 lat po ostatniej elekcji króla Polski"  - happening historyczno-plastyczny w Parku im. E. Szymańskiego przy ul. Elekcyjnej;

- 10 sierpnia 2014 r. o godz. 14.00 - "Pałacyk Michla" - koncert poetycki przy Kościele pw. św. Karola Boromeusza przy ul. Chłodnej 9;

- 13 września 2014 r. godz. 12.00 - "Fabryczna Wola" - koncert na gwizdy i zgrzyty w Muzeum Gazownictwa przy ul. Kasprzaka 25. 

Serdecznie dziękujemy naszym gospodarzom PGNiG oraz Muzeum Gazownictwa za pomoc i gościnność.

Projekt realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawy Dzielnicy Wola 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.