polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

ZIMA W MIEŚCIE - 2014 - „Zima po królewsku”

„Zima po królewsku”  - program edukacyjno-kulturalny  dla młodszych dzieci, w ramach akcji „Zima w Mieście” w Zamku Królewskim w Warszawie.
 
24- 28 lutego  zajęcia o 9.00 i 11.00grupy zorganizowane akcji "Zima w Mieście" (do 30 osób w grupie).
 
W programie :

- spektakl taneczno- muzyczny „Storia di Bona” oparty na prawdziwych zdarzeniach z życia Bony Sforzy żony Zygmunta Starego i jej perypetiach na Zamku 
- zajęcia „W garderobie króla i królowej” – dawny strój renesansowy prezentacja multimedialna – kostium dawny epoki renesansu – delia i kontusz (zajęcia poprowadzi kustosz),
- ekspozycja Zamku Królewskiego - wycieczka po ekspozycjach – pokaz strojów  i warsztaty dydaktyczne - karty z ubiorami króla i królowej.
 
Wstęp wolny! 

Prosimy o zapisy fundacjaart.reif@gmail.com
(będziemy potwierdzać mailowo zapisane grupy)
 

Projekt współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawę Biuro Edukacji 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.