polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

SZKATUŁKA KSIĘŻNICZKI, SKARB KRÓLEWICZA...
„Myszka księcia Józefa”

Zapraszamy dzieci w wieku 3 – 6 lat do Zamku Królewskiego w Warszawie

w niedzielę 10 listopada 2013 r. o godz. 11.00 lub 13.00
na Spotkanie z cyklu
 
SZKATUŁKA KSIĘŻNICZKI, SKARB KRÓLEWICZA 
– SPOTKANIA DLA NAJMŁODSZYCH
 
zatytułowane:
 
„Myszka księcia Józefa”
  
W czasie godzinnego spotkania dzieci usłyszą opowieść o tajemniczych mieszkańcach apartamentów księcia Józefa . Zajęcia połączone  z zadaniami plastycznymi odbędą się w Pałacu pod Blachą. 

 
UWAGA!

Spotykamy się w sieni Pałacu pod Blachą! Zapraszamy dzieci maksymalnie z jednym opiekunem. Na zajęcia obowiązują zaproszenia. Dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie na podstawie zaproszeń, które są do odebrania w Punkcie Informacji Zamku Królewskiego od 4 listopada 2013 r. (ilość zaproszeń ograniczona), dorośli na podstawie biletu na zajęcia PDM (14 zł)
 
 
 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.