polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Rozpoczęliśmy II edycję projektu "Bądź z nami"

28 października 2013 r. rozpoczęliśmy II edycję projektu "Bądź z nami".

 
Zapraszamy młodzież gimnazjów z Rembertowa na spotkania z ludźmi z pasją...
Zapraszamy ludzi znanych, cenionych, autorytety w różnych dziedzinach.
 
Projekt rozpoczęło spotkanie z Przemysławem Babiarzem znanym i bardzo lubianym dziennikarzem, prezneterem, komentatorem sportowym a przede wszystkim CZŁOWIEKIEM, który ma wiele pasji i energii a także niezwykły dar rozmowy z młodzieżą.
 
Program finansuje m. st. Warszawa Dzielnica Rembertów.
 
 
 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.