polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Zmiana domeny!

W związku z potrzebą zmiany serwera i domeny (dotychczasowy usługodawca obsługujący domeny free.ngo.pl i free.art.pl, zakończył działalność tych projektów), w których znajdował się od 2009 roku, nasz serwis internetowy przenosimy na
 

WWW.FUNDACJAARTFREEART.PL

Prosimy o dodanie nas do "Ulubionych" i oczywiście do odwiedzanie naszej strony:)

Nowy adres jest podobny do starego, pominęliśmy tylko dwie kropki w środku:
 

było: www.fundacja.art.free.art.pl

jest: www.fundacjaartfreeart.pl

 

Prace związane z przenoszeniem serwisu nadal trwają, za niedogodności bardzo przepraszamy! W starej domenie serwis jeszcze przez jakiś czas będzie funkcjonował, jest to już jednak wersja archiwalna! Funadacja ART

 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.