polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

„Bądź z nami” warsztaty dla dzieci z klas IV - VI

 „Bądź z nami” to warsztaty dla dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy. Program polega na aktywnym uczestnictwie dzieci i młodzieży w różnych formach działań kulturalnych i warsztatowych. Zajęcia będą związane z kulturalną przestrzenią miasta. W warsztatach wezmą udział dzieci i młodzież z Rembertowa.

 

Działania prowadzone będą w weekendy. Przygotowany przez nas program ma za zadanie wyrównać szansę dzieci, które nie mogą z różnych przyczyn uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach kulturalnych stolicy. Poprzez wizyty: w teatrze, kinie w Centrum Kopernika w muzeach chcemy pokazać dzieciom inne formy spędzania czasu. Są to rozwiązania twórcze i aktywne działające bezpośrednio na pobudzenie kształcenia dobrych nawyków poprzez edukację kulturalną.
 
 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.