polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Koncert "Modlitwa polskiego żołnierza" - 2 września 2012 r.

W niedzielę, 2 września 2012 r., o godz. 14.00 zapraszamy do kościoła Zesłania Ducha Świętego (ul. Broniewskiego 44, Bielany) na koncert z okazji 73. rocznicy wybuchu II wojny światowej .

 

Wystąpią:

Aleksandra Okrasa-Wachowska - solistka
Arkadiusz Lenarcik - solista
Włodzimierz Trzeciak - piano
Tomasz Kirschling - trąbka

Maria Reif - scenariusz i recytacja

 

Zadanie "MYŚLĄC OJCZYZNA... Jan Paweł II" jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Stołecznego Warszawy w ramach konkursu na realizację zadań w zakresie kultury w Dzielnicy Bielany.

 

 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.