polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Dla dzieci

Bajka „O Kopciuszku … i jego złotym pantofelku”

Taneczna opowieść znanej i lubianej bajki o dziewczynce i jej marzeniach, które spełniają się, o słusznej karze za pychę i niegodziwość. Bajka o życiu i sensie posiadania oraz o zagmatwanej historii rodziny, w której nie ma miłości i ciepła.

 

W przedstawieniu bierze udział 4 tancerzy i jeden narrator.
Bajce towarzyszy muzyka J.S. Bacha i G.P. Telemana.

 

Kontakt: Maria Reif  - 607 139 310, maria.reif@wp.pl, fundacjaart.reif@gmail.com

 

Opis projektu

 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.