polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Koncert specjalny w Międzynarodowym Roku Wolontariatu

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji koncertu zespołu The TAP TAP za pomoc i wsparcie!

Fundacja ART

 Ambasada Republiki Czech, Centrum Czeskie - Warszawa, Ministerstwo Kultury Republiki Czech, Zamek Królewski w Warszawie oraz Fundacja ART zapraszają 8 października 2011 r. o godz.  15:00, do Arkad Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie, na koncert czeskiego zespołu The TAP TAP w ramach Międzynarodowego Roku Wolontariatu.


Bezpłatne zaproszenia są już dostępne w Informacji Zamku Królewskiego!

 

The TAP TAP to grupa założona w 1998 roku w praskim Instytucie im. Jedlički, w którym niepełnosprawni pomimo swoich ograniczeń uczą się rozwijać swoje zdolności nie tylko muzyczne. Wśród chórzystów i solistów The TAP TAP znajdują się przede wszystkim osoby w różnym stopniu niepełnosprawne. Zespół, który z uśmiechem obala bariery i stereotypy, stara się za pośrednictwem muzyki budować wzajemną integrację osób zdrowych i niepełnosprawnych. A zarazem dać poczucie godności i satysfakcji utalentowanym wykonawcom, którzy pomimo niepełnosprawności potrafią zdobyć się na nowe wyzwania, a słuchaczy obdarować prawdziwą dawką pozytywnej energii i radości życia.  Do sukcesów czeskiego zespołu należą: udział w krajowych festiwalach, wydanie wraz z ukraińską kapelą Huculyk płyty „Hopšidyridy“ oraz międzynarodowe tournee (min. Niemcy, Ukraina). Wiele wspaniałych występów z solistami i gwiazdami różnych gatunków muzyki.

 

Honorowym Patronatem objęli: Ambasador Republiki Czeskiej J. E. Jan Sechter , Marszałek Senatu Pan Zbigniew Romaszewski oraz Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy.

Więcej informacji:

www.thetaptap.cz 
www.studeo.cz


oraz w serwisie Youtube: 1, 2, 3

 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.