polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Koncert "Oda dla Polski" - Polska Prezydencja w Radzie UE.

Koncert "Oda dla Polski" - z okazji przejęcia przez Polskę Prezydencji w Radzie UE.

Fundacja Art przygotowała projekt, scenariusz i wraz z Węgierskim Instytutem Kultury w Warszawie współorganizowała koncert „Oda dla Polski” - uroczysty koncert w wykonaniu Chóru Chóru Męskiego Św. Efraima z Budapesztu - z okazji przejęcia przez Polskę Przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej podczas dnia otwartego w Senacie 2 lipca 2011 r.

Gospodarzem koncertu była Kancelaria Senatu RP.
Miejsce:  ul. Wiejska 6, Sala Obrad Senatu, wejście B2.
Organizatorzy:
Węgierski Instytut Kultury w Warszawie, Fundacja ART.Poniżej zamieszczamy list dr Jánosa Tischlera, Dyrektora Węgierskiego Instytutu Kultury skierowany do Fundacji Art.

 
 
« powrót|drukuj

.:: 376220 odwiedzin na stronie ::.