polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Dziękujemy Fundacji ORANGE za wparcie finansowe projektu

 "Solo i w duecie z Europą"

"Solo i w duecie z Europą" to koncerty edukacyjne o charakterze rozrywkowym, w którym dzieci chore, przebywające w szpitalach, poznają różnorodność stylu i charakteru form muzycznych jakie są popularne i lubiane w kulturze współczesnej Europy. 

 
Z artystami odwiedzimy szpitale warszawskie, aby z okazji Dnia Dziecka oraz zbliżającej się Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej by przybliżyć dzieciom muzykę i kulturę Europy.
 
Koncert prowadzony w formie pogadanki będzie także przekazem edukacyjnym o symbolach Europy, o powstaniu i naszym uczestnictwie w Unii Europejskiej. Mamy nadzieję, że przekażemy także dzieciom ważną wiedzę o różnorodności muzyki, która towarzyszy nam od wieków.   
 
 
« powrót|drukuj

.:: 185940 odwiedzin na stronie ::.