polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Koncerty dla dzieci w warszawskich szpitalach

Dziękujemy Fundacji Orange za pomoc w zorganizowaniu mikołajkowo-sylwestrowych koncertów "Pieśni i piosenki wokalnie i instrumentalnie na głos i przeszkadzajki".
Koncerty odbędą się na siedmiu oddziałach warszawskich szpitali dziecięcych i na pewno sprawią dzieciom dużo radości m.in.: wprowadzimy we wspólną zabawę dźwiękiem niesamowite instrumenty perkusyjne - przeszkadzajki z różnych stron świata .


Dzięki temu nasza akustyczna orkiestra będzie wspólnym dziełem dzieci i artystów.
 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.