polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Akademia Sztuk Dawnych - ZIMA 2011

Zakończyliśmy jesienną edycję Akademii Sztuk Dawnych nasi słuchacze uczestniczyli w trzech wykładach, dołączyło do nas wielu nowych pasjonatów historii sztuki. W Nowym, 2011 Roku życzymy im sukcesów i radości i już zapraszamy na zimową edycję.
 

Rozpoczynamy 15 stycznia 2011 roku. Zapraszamy na wykład kustosza Zamku Królewskeigo Daniela Artymowskiego - rozpoczynamy jak zwykle o godz. 10.00. Zbiórka w Sieni Głównej Zamku Królewskiego.
 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 211078 odwiedzin na stronie ::.