polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Sierpniowy semestr Akademii Sztuk Dawnych - od 2.08.2010 r.

Obejrzyj film z lipcowych zajęć Akademii Sztuk Dawnych

Wkrótce rozpoczynamy w Zamku Królewskim w Warszawie w ramach młodzieżowego "Lata w Mieście" sierpniowy semestr Akademii Sztuk Dawnych - ARS AURO PRIOR.
Już 2 sierpnia
serdecznie zapraszamy miłośników Historii Sztuki i nie tylko, na spotkania poświęcone epokom w sztuce.

Zajęcia rozpoczynamy o 9.50 kończymy o 13.00 zbiórka w Sieni Głównej Zamku Królewskiego w Warszawie. Ochotników i miłośników prosimy o rezerwacje miejsc drogą mailową: fundacjaart.reif@gmail.com lub maria.reif@wp.pl.


Zapraszamy!

 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 212650 odwiedzin na stronie ::.