polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

LATO W MIEŚCIE 2010: Królewskie spacery (w stronę Europy)

Rozpoczęliśmy Królewskie spacery... w stronę Europy w akcji Lato w mieście.
Przybywają do nas liczne grupy zorganizowane z całej Warszawy. Przychodzą także indywidualni podróżnicy wraz z rodzicami i opiekunami aby poznać wieki dawne i wielokulturowość dworu polskiego. Dzieci dowiadują się co lubili jadać nasi królowie, jak budowano Zamek Królewski, co to jest kodeks rycerski, uczą się tańców dawnych i zwiedzają najciemniejsze zakamarki Arkad Kubickiego.


Zapraszamy w każdą środę wakacji do 18 sierpnia, od godz. 10.00 czekamy na Was pod Arkadami i w Ogrodach Królewskich Zamku Królewskiego w Warszawie.
 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 376143 odwiedzin na stronie ::.