polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

To były koncerty!

Marzenia, marzenia Tamása Érdi spełniły się - zagrał w ŻELAZOWEJ WOLI, zagrał w Zamku Królewskim w Warszawie. To były dla nas niezwykłe koncerty dziękujemy wszystkim, organizacjom i ludziom, którzy pomogli nam w przygotowaniu i realizacji tych wydarzeń: Muzeum Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli, Zamkowi Królewskiemu w Warszawie, Węgierskiemu Instytutowi Kultury i zaprzyjaźnionej z nami Fundacji Szansa dla Niewidomych - dziękujemy.

 

Maria Reif

Fundacja ART

 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.