polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Dziękujemy...

Fundacja ART serdecznie dziękuje za pomoc w realizacji koncertów i spektakli podczas tegorocznej Nocy Muzeów: Zamkowi Królewskiemu w Warszawie, Muzeum Więzienia Pawiak i Muzeum Fryderyka Chopina.
Dzięki wsparciu organizacyjnemy Miasta Stołecznego Warszawy
byliśmy z Państwem na tarasie Muzeum Fryderyka Chopina z działaniami literacko- muzycznymi pt. "Czekamy na Chopina", w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskeigo z "Koncertem f-moll dla Ciebie" oraz na dziedzińcu Muzeum Więzienia Pawiak ze spektaklem "Korzenie pamięci..."


Dziękujemy.


Maria Reif
Fundacja ART

 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.