polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Dla studentów Uniwersytetów III wieku

Miło jest nam poinformować, że wraz z Fundacją OD-NOWA przygotowujemy projekt dla studentów Uniwersytetów III wieku. Porozumienie na rzecz wspólnych działań w tym kierunku zawarliśmy w lutym br. Fundacja OD-NOWA będzie prowadziła szkolenia informatyczne, zajęcia z języka angielskiego oraz warsztaty. Nasza fundacja ma za zadanie przeprowadzenie wykładów z dziedziny wielokulturowości, literatury, historii sztuki.


Trwają przygotowania...

 

 
 
« powrót|drukuj

.:: 185984 odwiedzin na stronie ::.