polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Rusza program "Od poloneza B-dur"

Rusza program "Od poloneza B-dur" skierowany do szkól Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy.
 

Program projektu, jest skonstruowany i nastawiony  na aktywną formę edukacji, a zawarte w nim wiadomości wykraczają poza program szkoły. Dzieci poznają pojęcia i gatunki muzyczne jakie są związane z naszym najwybitniejszym kompozytorem, ale także miejsca bliskie Chopinowi i ludzi, którzy w dzieciństwie i młodości otaczali Fryderyka. W programie zawarliśmy wiele ciekawych informacji z biografii kompozytora dzięki, którym stanie się on im bliższy, bo w zachowaniu i przygodach jakie były jego udziałem, dość współczesny. Program rozpoczynamy w marcu 2010.
 

Projekt finansowany ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Włochy, partnerem projektu jest Dom Kultury Włochy przy ul. Chrobrego 27.


 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.