Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

PANI NUTKA I PRZYJACIELE - 2018 - NOWA EDYCJA!

Miejsce: BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. JANA PAWŁA II W DZIELNICY REMBERTÓW M.ST. WARSZAWY UL. GAWĘDZIARZY 8

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 5 - 8 lat na spotkania i warsztaty plastyczne. Wszystkie zajęcia rozpoczynają się o godz. 17.00. Wstęp wolny

Program spotkań:

22 lutego - Z RYTMEM i bez!
22 marca - RAZ, DWA, TRZY, śpiewasz Ty!
19 kwietnia - CHÓRALNIE
24 maja - MUZYKA NA MULTIMEDIACH
14 czerwca - A może JAZZ?

-------- przerwa wakacyjna --------

20 września - MUZYCZNE DOBRANOCKI - aaa kotki dwa...
25 października - POEZJA ŚPIEWANA dla maluchów
22 listopada - Jak ważna jest RYTMIKA