polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności

:. OFERTA PROGRAMÓW! - DZIECKO w weekend - OFERTA PROGRAMÓW! .:


UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych, skierowanych do dzieci i ich rodziców, realizowanych przede wszystkim w soboty i niedziele... ZAPRASZAMY!
 

ZAJĘCIA DLA NAJMŁODSZYCH W ZAMKU KRÓLEWSKIM /3 - 6 LAT/
Cykl: "Szkatułka księżniczki, skarb królewicza."

Serdecznie zapraszamy! do Zamku Królewskiego w Warszawie na zajęcia: 28.10.2017 - "Jak Syrenka Gryfa szukała" godz. 11.00 i 12.00; 18.11.2017 - "U Bajarki" godz. 11.00 i 12.00; 02.12.2017 - "Co Rzepicha w worku miała" godz. 11.00 i 12.00
 

"A MY CZYTAMY CZYTELNIA na kółkach "- znowu na kółkach ZACZYNAMY!

CZYTELNIA NA KÓŁKACH 2017 - czekamy na was na placach zabaw dla dzieci w Warszawie. Będziemy czytać książki, bawić się, rysować i animować. Zapraszamy wszystkich miłośników ciekawych opowieści! Zaczynamy od września 2017 r.
 

TE-ART - instrukcja zabawy - warsztaty rodzinne! PROGRAM 2018!

NOWE ZAJĘCIA - 2018 ROK! Zapraszamy do Teatru Wielkiego w Warszawie plac Teatralny 1 / wejście główne / wstęp: wejściówka 1 zł. Program dla dzieci w wieku 5-9 lat i dla rodziców! Konieczna rezerwacja miejsc pod numerem tel. 22 69 20 211 lub mailowo: fundacjaart.reif@gmail.com / kogidel@teatrwielki.pl
 

VI EDYCJA CYKLU "NIE JESTEŚ SAM" - 2017

Zapraszamy rodziców i dzieci na kolejne zajęcia z cyklu Nie jesteś SAM. Projekt odbywa się dzięki uprzejmości Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego O'Paulo w pomieszczeniach Świetlicy przy ul. Tamka 35. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny. Spotykamy się zawsze o godzinie 14.30!
 
 
« powrót|drukuj

.:: 8801 odwiedzin na stronie ::.